Hjem Dagens video Dagens video: Adam Green ringer Alex Jones

Dagens video: Adam Green ringer Alex Jones

4

VIDEO Frihetskamp presenterer dagens video.

Systemgranskeren Adam Green fra Know More News ringer inn til Alex Jones, grunnlegger av Infowars, eller Disinfowars som mange liker å kalle det ettersom Jones anses som kontrollert opposisjon.

Sionisten Alex Jones er kjent for å trekke fokus bort fra jødisk makt og villede sine lyttere til å tro at det er kineserne som trekker i trådene.

Frihetskamp vil daglig presentere en utvalgt video. Vi gjør oppmerksom på at alt av innhold i de ulike videoer ikke nødvendigvis samsvarer med redaksjonens synspunkter.

Se dagens video:

Les også:
Dagens video: Kontrollert opposisjon – sionistiske propagandister

Delta i debatten

Les retningslinjene for kommentarfeltet HER.
Abonner
Bli varslet om
guest
4 Comments
eldste
nyeste flest stemmer
Inline Feedbacks
Vis alle innlegg
Arier
Arier
1 år siden

Bra avsløring av Alex Jones som er gift med en jødinne og har jødiske barn. Han bare skriker og vræler om kineserne som er styrt av den jødiske kommunismen fra jøden Karl Marx.

Nasjonalsosialist
Nasjonalsosialist
1 år siden

Alex Jones er et godt eksempel på kontrollert opposisjon. 80% rett som lokker sannhetssøkende mennesker, men 20% bullshit som villeder vekk fra de store spørsmål.

Litt som visse falske profeter her i Norge som har 80% rett og lokker nasjonalister, men igjen 20% som villeder disse til å hylle sionister som Trump.

Roar
Roar
Svar til  Nasjonalsosialist
1 år siden
Litt som visse falske profeter her i Norge som har 80% rett og lokker nasjonalister, men igjen 20% som villeder disse til å hylle sionister som Trump.

 👍  👍  👍 

Kristoffer
Kristoffer
Svar til  Roar
1 år siden

De er noen klovner. Tiltrekker vel bare andre klovner og folk som ikke forstår bedre.