MEDIA I en film som nylig ble publisert på YouTube får man se hvordan det franske systemet behandler mennesker som demonstrerer med De gule vestene.
De mistet et øye, en hånd, eller ansiktet deres ble vansiret. I løpet av sekunder ble deres liv vendt på hodet, bare fordi de var med eller i nærheten av De gule vestene. I følge offisielle tall finnes det mer enn 2 000 personer som har blitt skadet under demonstrasjonene i Frankrike. De uavhengige filmskaperne Salome Saqué, Louis Covfefe og Antoine Dez har snakket med mer enn 30 av ofrene fra over hele Frankrike.
Globalist avskummet som idag styrer Frankrike skal dømmes i et rettsoppgjør når den tiden kommer. Jeg håper undercover patrioter som er plassert lenger oppe i systemet jobber iherdig bak kulissene med å samle navnlister over forræderne i politiet og i den franske etterretning.
Det eneste jeg frykter er at disse forræderne skal slippe like billig unna som Ceaușescu som fikk silkehanskebehandling.