Hjem Nyheter Jødisk pornoskuespiller kan bli dømt til 250 års fengsel

Jødisk pornoskuespiller kan bli dømt til 250 års fengsel

5

UTENRIKS Anklager fra 17 kvinner har ført til siktelse mot den jødiske pornomogulen Ron Jeremy. 

Foto: Deadline.com

Den jødiske pornoskuespilleren Ron Jeremy Hyatt som har opptrådt i utallige pornofilmer siden 1970-tallet har blitt tiltalt for seksuelle overgrep mot 17 forskjellige kvinner.

Ron Jeremy holder ifølge Guinness rekordbok rekorden for «flest roller i pornofilmer» da han har opptrådt i over 2000 pornofilmer og regissert ytterligere 285 pornofilmer. Til
sammenligning hadde John Holmes det nest høyeste antallet med 384 roller før han døde av AIDS i 1988.

Den opprinnelige siktelsen som gjaldt seksuelle overgrep og voldtekt av fire kvinner har nå blitt forandret til å gjelde 17 kvinner, rapporterer Jewish Telegraph Agency.

Begikk overgrep mot barn

En av de nye siktelsene gjelder seksuelt samkvem med en 15-årig jente, hvilket er å regne som mindreårig i California, der overgrepet skal ha funnet sted.

Anklagene mot Jeremy gjelder overgrep som skal ha foregått i perioden 2004 til 2020. Om han dømmes for samtlige tiltalepunkter risikerer han over 250 år eller livstid i føderalt fengsel.

Den 23. juni hevdet Jeremy at han var uskyldig i en melding publisert på twitter.

«Jeg kan knapt vente på å få bevist min uskyld i retten», skrev han.

Les også:
Den jødiske pornoskuespilleren Ron Jeremy tiltalt for flere voldtekter
Ny dokumentar om hvordan vi påvirkes av pornoindustrien

Delta i debatten

Les retningslinjene for kommentarfeltet HER.
Abonner
Bli varslet om
guest
5 Comments
eldste
nyeste flest stemmer
Inline Feedbacks
Vis alle innlegg
Proverbs 26:11
Proverbs 26:11
2 år siden

Kan man bli «voldtatt» som deltager i pornoindustrien? Teknisk selvsagt, men jeg skulle tro de aller fleste som begir seg inn i dette gjør det frivillig, i noe ulik grad, og da er de med på det meste, mot godtgjøring for de «beste», dvs de som er med på «alt». Jeremy er vel en av de minst attraktive, for ikke å si direkte frastøtende, omtrent som hans jødiske stammefrender Epstein og Weinstein, men siden pornoen er en bortimot 100% jødisk «industri» har han nytt godt av sitt jødiske privilegium, og fått tilgang på alle shiksas han måtte ønske seg. 250… Les mer »

H.L
H.L
2 år siden

Freak. Passer fint i fengsel.

Gjallarhorn
Gjallarhorn
2 år siden

Håper han får det svært tøft i fengsel. Unner han ingenting godt.

Sverre Holm
Sverre Holm
2 år siden

Motbydelig person.

Tom
Tom
2 år siden

Gledelig nyhet. Hadde vert best om de ga juden gasskameret.
Det stemmer, USA gasser folk den dag i dag. Sammenlig gjerne USAs virkelige gasskamre med de som er i Auschwitz og få deg både en god latter og en åpenbaring