MASSEINNVANDRING Som følge av masseinnvandringen av rasefremmede til Sverige er nå «Mohamed» det nest vanligste babynavnet i Göteborg.
Som følge av den ekstreme masseinnvandringen av rasefremmede til Sverige er nå «Mohamed» det nest vanligste babynavnet i byen Göteborg. På førsteplass kommer navnet Elias.
I Malmö kommer navnet «Mohamed» på tredje plass, og også der slått av navnet Elias, og på andre plass Adam.
På landsbasis havner «Mohamed», med alle sine stavinger, på 29. plass over alle nyfødte gutter i Sverige, i 2019.
Les også:
Jødisk akademiker innrømmer at folkeutbyttet i Europa er et eksperiment
Barbara Spectre i nytt prosjekt for skapelsen av en felles jødisk fremtid
FILM: Tucker Carlson hinter om hvem som står bak masseinnvandringen – på live TV
Og med tiden vil svensker bli minoritet i eget land, og alt hva det betyr. Folkeutbytte er igang, masseinnvandring kombinert med en historisk lav fødselsrate blant hvite er en tragedie. Og hvorfor fødselsraten blant hvite er blitt så historisk lav etter at globalistene tok over makten i 1945, det burde granskes og snus.