FLERKULTUR En polsk EU-politiker forteller at svensker flykter til Polen, for å unnslippe flerkulturen.
Den polske EU-politikeren Beata Mazurek forteller at mange svensker har fått nok av flerkulturen i Sverige, og derfor flykter til Polen.
– Drap, økt kriminalitet, voldtekter, redsel og shariasoner. Dette er konsekvensene av flerkulturen og åpne dører for innvandrere. Svensker flykter fra sitt hjemland for å søke fred og normalitet i Polen, skriver hun på Twitter.
Beata Mazurek var tidligere talsmann for det høyrepopulistiske partiet Lov og rettferdighet og er i dag medlem av EU-gruppen Europeiske konservative og reformister (ECR).
I følge den polske avisen Nasz Dennik skal 2 500 svensker ha flyktet fra flerkulturen hittil.
Les også:
Majoriteten av det svenske folket har fått nok av masseinnvandring
Svenske innbyggere i flerkulturelle områder er livredde – halvparten våger ikke å gå ut
Politiet i Malmö viser frem beslaglagte våpen
Lovløsheten sprer seg i Europa.
Polen og Ungarn gir håp, har regimer og folk som motsetter seg multikultur og homseri, men de bør komme seg ut av EU, som fremmer nettopp slik umoral. Italia er det tredje landet å se opp til, med «frelseren» Salvini, som effektivt har stoppet mesteparten av den «migrasjonen» til Europa som bl.a. norske skip bidrar til. Måtte bare resten av Europas folk våkne, til motstand og kamp, før det er ugjenkallelig for sent!